انجمن دردلاک فردین

متد به روز کیفیت عالی و قیمت استثنایی

درباره دردلاک

درباره دردلاک
ما تحقیقاتی در رابطه با منشا و تاریخچه بافت دردلاک انجام دادیم و طبق منابع مختلفه به یک نتیجه مشابه رسیدیم: بافت دردلاک قرن هاست که در تمدن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مسلم است که تمدن های قبلی تمام وسایل لازم برای آرایش مو و محصولاتی که ما در دسترس داریم را نداشتند و بدون توجه به نژادشان با همان موهای ژنتیک خود سر می کردند.

به طور مثال در یونان باستان، اولین بافت دیرد قدمتش به ۳۶۰۰ ق.م باز می گردد. در حقیقت، نقاشی های دیواری کشف شده در کرت، زادگاه تمدن مینوان، و در ترا (سانتورینی امروزی) افراد را با موهای بلند بافته شده نمایش داده اند.

در مصر باستان، آثار باستانی نشان میدهد که مصریان موهایشان را می بافتند و یا کلاه گیس های بافته بر سر می گذاشتند. علاوه بر این اولین شواهد باستان شناسی از بافت دردلاک متعلق به مصر می باشد و مومیایی های مصری با کلاگیس های بافته پیدا شدند.
به لطف ودا، کتاب مقدس هندوئیسم، که قدمت آن به ۱۵۰۰ ق.م باز می گردد، متوجه شدیم که بافت دردلاک در هند هم معروف بوده و خدای هندی، شیوا با کلاه گیس موی بافته به تصویر کشیده شده است.

به همین ترتیب، بسیاری از تمدن های آسیای صغیر، قفقاز، خاور میانه، شرق مدیترانه،  و شمال آفریقا به گونه ای به تصویر کشیده شده اند که در دوران آهن  عصر برنز کلاه گیس موی بافته بر سر داشتند.

رزومه من

از 1391 تا 1395

بین المللی

آموزش

۷ سال سابقه کاری در حیطه دردلاک، ۴ سال آلمان و ۳ سال ایران.

آموزش دیده شرق آسیا ( تایلند )

استاد برتر سال ۲۰۱۹ در فستیوال دردلاک هند ( جزیره گوا )

از 1396 تا 1399

ایران

مدرس

عضو انجمن دردلاک ایران ( اولین انجمن دردلاک ) در ایران
تنها برگذار کننده ورکشاپ های آموزشی در شهرستانها و تهران

از 1396 تا 1399

انجام کار

ساخت و نصب

تنها درد آرتیستی هستم که با بازیگران و خواننده ها و سلبریتی ها کار کردم.
( مهدی مقدم ، امیر نوری ، Tomy مدل ، علی صادقی ، سالار قاسم زاده، سپهر قاسم زاده، و... ) و بسیاری از هنرمندانی که اجازه آوردن اسمشون رو نداریم.
تنها آرتیستی هستم که برای کسانی که تاج سرشون فقط ۳۵% مو داره نصب انجام میدم.
تنها آرتیستی هستم که پوستیژ دردلاکی رو طراحی کردم که کچل های عزیز هم میتونن ازش استفاده کنند بدون اینکه کسی متوجه بشه.

تماس با من

آدرس ما

ایران، تهران بزرگ
تهران، میدان ونک

ایمیل

dreadlock_fardin@gmail.com

شماره تماس

09304400713